Genital Estetik

Genital Estetik Ankara

Genital Estetik Nedir?

Genital estetik; genital bölgede, doğum sonrası oluşan esneme ve deri sarkmalarını önlemek adına yapılan bir müdahaledir. Çünkü kadınlar hayatlarının her döneminde kusursuz görünmek isterler. Bu bağlamda hamilelik sonucunda oluşan vajinal sarkma ve diğer problemler yüzünden de kendilerini oldukça kötü hissedip bazen psikolojik sorunlar da yaşamaktadırlar. Tüm bunların önüne geçmek adına yapılan uygulamalar içerisinde labioplasti  ve klitoroplasti ve diğer cerahi olmayan uygulamalar başta gelmektedir. Ayrıca epizyotomi diye adlandırılan doğum sırasındaki küçük kesilerde görüntünün bozulmasına sebep olmaktadır. Hatta bu kesiler doğumdan sonraki cinsel birleşmeyi ağrılı bir hale getirmektedir.

Genital Estetik Uygulamaları Nelerdir?

Genital estetik uygulamaları içerisinde vajina estetiği Ankara merkezli olarak özel merkezimizde yapılarak sizlere sağlık dolu bir yaşam sunulmaktadır. Tabi genital estetik Ankara dendiği zaman uygulamalar birden çok alt başlık halinde karşınıza çıkacaktır. Sorunun temel aynı bile olsa etki ettiği bölge ve uygulamaları farklılık gösterecektir. Kadınların vajina yapısı veya doğumdan sonra oluşacak etkilere bağlı olarak ortaya çıkan bozuklukların giderilmesi amacıyla birçok uygulama türü mevcuttur. Vajina estetiği Ankara ili içerisinde konumlanan merkezimizde vajina daraltılması, pubis tepesinin düzeltilmesi, genişletilmesi, dış ve iç dudak küçültme, G noktası büyütme ve kızlık zarı dikimi gibi işlemler genital estetik adı altında gerçekleştirilen operasyonlar arasındadır. Genital estetik başlığı altında yapılan Epizyotomi tedavisi zorlu geçen doğumlardan sonra oluşan dikiş ve kesi izlerinin onarılması işlemidir. Özellikle zorlu geçen ve travmatik etkiler yaratan doğumlardan sonra oluşan izler kadınlarda psikolojik bozukluklara sebep olacağı için bu uygulama fizyolojik etkilerin yanı sıra ruhsal sorunların giderilmesi içinde sıklıkla uygulanmaktadır. Tabi saydığımız operasyonları daha önceden de geçirmiş olabilirsiniz ve buna bağlı olarak vücudunuz farklı tepkilerle istenmeyen durumların oluşmasına sebep olmuş olabilir. Yâda yanlış müdahale ile istenilen sonucu elde edememiş olabilirsiniz. Bu sorunlar kötü bir görüntünün yanı sıra ağrılı cinsel birlikteliğe neden olacağı için yine vajinal estetik Ankara merkezimizde bunları gidermek içinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Genital Estetik Fiyatları Ne Kadar?

Genital estetik fiyatları için kesin bir sonuca varıp direkt fiyat vermek asla doğru olmayacaktır. Çünkü yukarıda saydığımız gibi genital estetik adı altında birçok uygulama ile başlık kollara ayrılarak operasyonlar gerçekleşmektedir. Genital estetik fiyatları da veya bir diğer adıyla vajinal estetik fiyatları için mutlaka kapsamlı bir muayene olmalısınız. Eğer bu operasyonu merkezimizde gerçekleştirecek olursanız öncelikle hekimlerimiz tarafından geniş bir muayene sürecinden geçecek ve şikâyetinize uygun olarak vajina estetiği uygulamalarına karar verilecektir. Tabi durum böyle olunca da vajina estetiği fiyatları hakkında en geniş bilgiyi uzman doktorunuzdan alıp tedavi sürecine karar vermiş olacaksınız.

Labioplasti ve Vajinoplasti Nedir?

Son zamanlarda burun estetiği, dudak olduğu gibi operasyonlar oldukça sık şekilde uygulanmaktadır. Bunun dışında kadınlar dış genital bölge estetiklerine de oldukça sıcak bakmakta ve bazı şekil bozukluklarından rahatsız olmaktadır. Şekil bozukluklarından en sık rastlananı ise iç dudakların sarkması bazen genişlemesidir, bu durumda labioplasti adı verilen iç dudak küçültme ameliyatı uygulanmaktadır. İç dudaklar dış dudaklardan dışarı sarkmaya başladığı zaman yapılacak bu operasyon fiziksel görünümü düzeltmenin yanı sıra kadınların psikolojisini de düzeltmektedir. İç dudak sarkması ne gibi durumlara sebep olur derseniz de cinsel birleşme sırasında şiddetli ağrı, dar kıyafetler, mayo giyildiğinde kötü bir görüntü oluşumu gibi sorunlara sebep olmaktadır. Bunlardan kurtulmak isteyen kadınlarda Ankara’da bulunan merkezimize labioplasti Ankara ilinde bulunan en mükemmel hizmeti almak için başvurmaktadırlar. Tedavi süreci için şikâyetleri dikkatlice dinleyen doktorlarımız süreç boyunca hastaları yalnız bırakmayacaktır. Labioplasti Ankara ameliyatı için tüm illerden gelen hastalarımız genel vajina estetiği konusunda derinlemesine bilgi almaktadırlar.

Vajinoplasti ise vajina bölgesini daraltma işlemine verilen addır. Aslında bu operasyon rekonstüktif (onarım) bir işlemdir ve vajina genişliğinden şikâyetçi olan kadınlara uygulanmaktadır. Özellikle ard arda doğum yapan kadınlarda meydana gelen bu genişleme kadın ve erkek açısından cinsel yaşamı oldukça olumsuz yönde etkilemektedir. Yapılan operasyondan sonra ise cinsel yaşam düzene girecek ve gözlenen diğer sorunlar son bulacaktır. Vajinoplasti Ankara için verdiğimiz hizmetlerde uzman doktorlarımız birlikte sağlıklı bir tedavi süreci yürütüp şikâyetlerinizden kurtulmanızı amaçlamaktayız. Vajinoplasti Ankara fiyatları içinse merkezimize gelerek gereken tüm bilgiyi hekimlerimizden alabileceksiniz. Çünkü bazı durumlarda birden çok operasyon vajina üzerine uygulanabilmektedir. Bu sebeple de en doğru fiyat bilgisini yapılan muayene sonucunda öğrenmiş olacaksınız.

Labioplasti ve Vajinoplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Labioplasti ameliyatı Ankara ili içerisinde hizmet veren merkezimizde ameliyat genel veya lokal anestezi varlığında yapılmaktadır. Yaklaşık 40 dakika süren bu ameliyat sonrasında kendiliğinden eriyen dikişler atıldığı için sonrasında dikiş alma problemi de oluşmamaktadır. Labioplasti ameliyatı hiçbir şekilde cinsel ilişkiyi olumsuz etkilemez, orgazmı ve gebe kalmaya engel olmaz. Doğum yapma konusunda da herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınız bu operasyondan sonra idrarınızı yaparken de yanma hissetmeyeceksiniz.

Vajinoplasti ameliyatında ise vajen bölgesi daraltılmaktadır. Yaklaşık yarım saat süren işlemde vajina içi daraltılır ve dikiş atılır. Ameliyattan 4 hafta sonra gidilen kontrolde eğer doktorunuz uygun görüyorsa sorunsuz bir şekilde cinsel ilişkiye girebilirsiniz. Kişiler ameliyat sonrasında direkt günlük yaşamlarına da dönebilmektedir.

Genital Estetik Tedavisi Ankara ’da Nerede Yapılır?

Vajina estetiği Ankara içerisinde birçok noktada uygulanmaktadır. Vajina estetiği için alanında uzman doktorlar hastalara yardımcı olurken doktorlar özel klinik veya hastanelerde hizmet vermektedirler. Bizler de merkezimizde beraber çalıştığımız hekim arkadaşlarımızla birlikte sistemli bir çalışma ortamında sizlere hizmet vermekteyiz. Genital estetik adı altında vajinoplasti, labioplasti ve diğer durumlar için verdiğimiz hizmetler sonucunda sorunlarınızdan kurtulmanız için tedavi sürecini titizlikle yürütmekteyiz. Bunun sonucunda da Ankara içerisinde merkezimiz genital estetik konusunda başarılı sonuçlara imza atarak karşınıza çıkmakta ve isterseniz geçmiş referanslarımızdan da bilgi edinme şansını elde edebilirsiniz.

Bize Ulaşın!
Yol Tarifi